Warsztaty psychologiczne dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty psychologiczne

Jak zapewne większość z Was miała już okazję się przekonać, dzięki przeniesieniu Terapeutycznej do nowego lokalu przy ul. Nugat 3, zyskaliśmy nową przestrzeń, która jest wręcz stworzona do organizacji dodatkowych zajęć, wieczorów filmowych oraz warsztatów. W związku z tym, w odpowiedzi na wiele Waszych próśb skierowanych w naszą stronę, zorganizowaliśmy cały cykl warsztatów dla dzieci oraz dorosłych.

TERMIN: zajęcia odbywają się w każdy czwarty wtorek miesiąca
GODZINA: 18:00 – 19:30
PROWADZĄCY: Natalia Wójtowicz
FORMA ZAJĘĆ: stacjonarna

Jak nie nosić się na szaro? Czyli sprawdzone metody radzenia sobie z jesienną chandrą i smutkiem.

Termin: 26.10.2021

Jesień może być dla wielu z nas czasem przygnębienia, chłodu oraz negatywnych emocji kołatających się w naszej głowie. Trudny powrót do szarej rzeczywistości po okresie letnim jest czymś, czego każdy z nas wolałby uniknąć. Dodatkowo z uwagi na jesienną pogodę możemy odczuwać niechęć do rozwijania swoich pasji, poznawania nowych osób, czy też po prostu życia. Jednak, czy tak musi być? Czy koc, ciepła herbata i Netflix to jedyne sposoby na ucieczkę od negatywnych emocji?

Jeżeli nie lubisz jesieni, a deszczowa pogoda za oknem wprawia Cię w stan depresyjny, wpadnij do nas rozerwać się przy kawie i poznać sposoby, które pomogą Ci uporać się ze smutkiem i ciągłym uczuciem zmęczenia. Naucz się żarażać uśmiechem nie tylko na wiosnę!

Pokłóć się z nami przy wigilijnym stole! Czyli jak komunikować swoje potrzeby.

Termin: 23.11.2021

Święta Bożego Narodzenia są już tak blisko. W sklepach widać już ozdoby świąteczne, a dzieci szaleją podczas wyboru prezentów oraz pisania listów do św. Mikołaja. Jednak nie dla wszystkich aura świąteczna jest przyjemna, sielankowa i radosna. W niektórych głowach kotłują się myśli o ucieczce na drugi koniec świata przed pytaniami o planowanie ślubu, powiększanie rodziny, czy też awanse w pracy. Dla wielu z nas kolacja wigilijna z rodziną jest prawdziwym wyzwaniem. Jednak, czy tak powinno być?

Zrób sobie prezent i zamiast tracić humor i stresować się rodzinną kolacją przetestuj z nami sposoby skutecznej komunikacji. Dowiesz się jak wyznaczać swoje granice, ale też jak odpowiadać na komentarze i zaczepki dotyczące Twojej osoby, które do tej pory były dla Ciebie niekomfortowe. Umiejętności te przydadzą się zawsze wtedy kiedy poczujesz, że nawet jeśli ktoś słucha Twoich potrzeb, to jednak ich nie słyszy!

Sukces bez efektu jojo!

Termin: 25.01.2022

Styczeń jest pierwszym miesiącem nowego roku oraz czasem, podczas którego składanych jest najwięcej obietnic poprawy. Każdy z nas chociaż raz w ciągu swojego życia złożył przed sobą postanowienie noworoczne. Tym, którym udało się je w pełni zrealizować gratulujemy oraz pytamy, jak to zrobiliście? Natomiast te osoby, które wielokrotnie odpuściły swoje działania skierowane na zmiany zapraszamy na warsztat podczas którego przeanalizujemy działania wypełnienia postanowień oraz nauczymy się jak ich faktycznie dotrzymać.

Jeżeli Twoje postanowienia noworoczne zawsze trwały maksymalnie jeden miesiąc, a zrywając je wprawiałeś się w zły nastrój ten warsztat jest dla Ciebie? Koniec z odpuszczaniem obietnic! Porozmawiamy o różnych błędach jakie są popełniane podczas planowania i wyznaczania celów oraz o tym jak się motywować, żeby dotrzymać każdego z postanowień!

Dodaj swój komentarz