Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia dzieci i młodzieży
  • Indywidualna psychoterapia dorosłych
  • Terapia w języku niemieckim
Godziny przyjęć:
  • wtorki 18:00 – 21:00
Terapia osób dorosłych, dzieci i młodzieży

Aneta Dic

Psychoterapeutka kształcąca się w czteroletniej Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, która realizuje program zgodny z wymaganiami European Association for Gestalt Therapy (EAGT) oraz European Association for Psychotherapy (EAP).

Z wykształcenia farmaceutka, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie im. Alberta Ludwika we Fryburgu Bryzgowijskim w Niemczech.

Pracuję z dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą. Moja szeroka wiedza medyczna, tradycyjna i niekonwencjonalna, bogate doświadczenia zawodowe, a także znajomość metod pracy z ciałem pozwalają mi pomagać i działać wszechstronnie. Stale rozwijam zdobyte umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii i samorozwoju. Jestem psychoterapeutką LGBTQ+ friendly.

Pracuję w języku polskim oraz niemieckim, w zgodzie z Kodeksem Etyki Zawodowej

Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT) oraz pozostaję pod stałą opieką certyfikowanych superwizorów.

Oferuję wsparcie psychologiczne, które pozwala lepiej poznać siebie oraz zrozumieć swoje emocje i zachowania, w szczególności dla osób, które cierpią z powodu obniżonego nastroju lub depresji, borykają się z kryzysem emocjonalnym, odczuwają dolegliwości natury psychosomatycznej czy cierpią z powodu zaburzeń odżywiania.