Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia dzieci i młodzieży
  • Trening Umiejętności Społecznych
Godziny przyjęć:
  • środy: 18:00 – 21:00
  • czwartki: 15:00 – 21:00
Terapia dzieci i młodzieży

Marta Siedlecka

Psycholog dziecięcy i młodzieżowy, absolwentka Uniwersytetu SWPS ze specjalizacją Psychologia Kliniczna. Ukończyłam staż na oddziale dziennym dla dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii psychodynamicznej w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii. Dodatkowo posiadam certyfikaty Metody “Dam Radę”, metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Treningu Umiejętności Społecznych.

W Terapeutycznej Fundacji prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z dziećmi i młodzieżą w wieku od 4 do 15 lat. Moi mali i więksi pacjenci najczęściej borykają się z trudnościami emocjonalnymi, nieśmiałością, obniżonym nastrojem, samooceną czy trudnościami psychospołecznymi w Zespole Aspergera. Pracuję też z dziećmi i młodzieżą borykającymi się z wypaleniem w przebiegu cukrzycy typu 1.

Doświadczenie terapeutycznie rozwijam również dzięki pracy indywidualnej w gabinetach psychoterapeutycznych oraz współprowadząc dziecięce grupy terapeutyczne. Dodatkowo stale poszerzam swoją wiedzę na temat technik pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych. W obszar moich zainteresowań zawodowych wchodzi bajkoterapia i biblioterapia.