Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia młodzieży i dzieci od 6 roku życia
  • Indywidualna psychoterapia osób dorosłych
  • Konsultacje rodzicielskie
  • Poradnictwo psychologiczne
Godziny przyjęć:
  • piątki 14:00 – 21:00
Terapia dzieci i młodzieży

Zuzanna Milewska

Jestem psychologiem (ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS), psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia) oraz trenerem kompetencji psychospołecznych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na jednym z oddziałów Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Mam kilkuletnie doświadczenie pracy warsztatowej w szkołach podstawowych (i swego czasu gimnazjalnych), aktualnie pracuję w jednym z warszawskich liceów jako psycholog, znam dobrze środowisko dzisiejszej młodzieży i wiem, z czym musi się mierzyć na co dzień.

Pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczo-behawioralnym, natomiast bardzo bliskie są mi również: terapia akceptacji i zaangażowania ACT, dialog motywujący oraz porozumienie bez przemocy NVC. Wspieram osoby dorosłe w kryzysach, a rodziców w trudnościach wychowawczych.