Dziękujemy Ci za odwiedziny na naszej stronie . Ci z Was, którzy znają nas dużej wiedzą, że Terapeutyczna była kiedyś Terapeutyczną Kawiarnią i pewnie byłoby tak do dzisiaj, ale pewnego dnia Sylwia poznała Anię, a Ania Sylwię i od tego wszystko się zaczęło…

Nazywamy się Ania i Sylwia, połączyła nas chęć niesienia pomocy oraz wspólna wizja stworzenia miejsca, w którym będziemy mogły wspierać dzieci, młodzież i dorosłych obszarze zdrowia psychicznego oraz zdrowego stylu życia poprzez aktywność. Jedna z nas jest związana z psychologią, a druga ze sportem – stąd pomysł, aby połączyć te dwa obszary i pomagać w każdym z nich. W ten sposób Terapeutyczna Kawiarnia przeszła wspaniała metamorfozę i stała się Terapeutyczną.

Sylwia jest psychologiem i psychoterapeutą, nauczycielem akademickim, prowadzi poradnię Przystań Psychologiczną, jest też autorką książek o tematyce psychologicznej. Ania to właścicielka firmy AB Active, która od lat organizuje aktywne wyjazdy dla dzieci oraz całych rodzin. Dzięki połączeniu tych wszystkich obszarów, powstało miejsce w którym psyche i soma przeplatają się ze sobą tworząc najlepsze połączenie dla rozwoju oraz zdrowia psychicznego.

Organizujemy szereg wydarzeń z wolnym wstępem na które serdecznie Ciebie zapraszamy, a są to między innymi:
– wsparcie dla oświaty, czyli szkolenia dla grona pedagogicznego
– wieczory filmowe
– warsztaty psychologiczne dla dzieci i dorosłych
– i wiele innych (dokładną rozpiskę wydarzeń znajdziesz w naszym kalendarzu)

Ponadto, organizujemy również wiele terapeutycznych zajęć grupowych. W każdej grupie oraz na każdym wyjeździe, gwarantujemy miejsca fundowane przez Terapeutyczną dla osób najbardziej potrzebujących, które z różnych powodów nie są w stanie samodzielnie ich sfinansować.

Nasze grupy to:
– Trening Umiejętności Społecznych
– terapeutyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
– Trening Pewności Siebie
– Trening Zastępowania Agresji
– półkolonie oraz ferie w mieście z TUS
oraz inne

Zabieramy również nasze dzieciaki oraz ich rodziny na wyjazdy, organizując wyjazdy weekendowe, obozy psychologiczne, a także wypoczynek dla całych rodzin, w trakcie których zajęcia psychologiczne przeplatają się z aktywnością fizyczną.

W myśl idei w zdrowym ciele zdrowy duch, a nawet w zdrowym duchu zdrowe ciało, zapraszamy Ciebie na nasze wydarzenia i wyjazdy. Chcemy sprawić abyś poczuł się z nami jak najlepiej.

Każdorazowo, gdy decydujesz się na skorzystanie z naszych zajęć przyczyniasz się do fundowania wsparcia dla kogoś potrzebującego i za to bardzo Ci dziękujemy.

Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy
Ania i Sylwia