Już niedługo umówisz się na wizytę przez stronę internetową.
Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Wieczory filmowe

Warsztaty dla dzieci

Wieczory Filmowe

Z wielką radością informujemy, że wydarzenie cieszące się dużym zainteresowanie, czyli wieczór filmowy, wraca na stałe do Terapeutycznej! Już od września, w każdą drugą oraz czwartą środę miesiąca będziemy się spotykać w Terapeutycznej, aby przy smacznym soku oraz popcornie, obejrzeć ciekawy ze strony psychologicznej film, a następnie oddać się żywej dyskusji!

Jesteś ciekaw jaki film bierzemy w tym tygodniu na tapetę?

W takim razie koniecznie zajrzyj do naszego kalendarza oraz na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie zawsze dzień przed odbyciem się wieczorku filmowego ogłaszamy konkurs-zagadkę. Jeżeli odgadniesz po zamieszczonym fotosie jaki film będziemy oglądać, koniecznie napisz to pod wydarzeniem! Na pierwszą osobę, która poprawnie rozwiąże naszą zagadkę, przed seansem będzie czekała kawa oraz przekąski!

Link do naszego fanpage na Facebooku, gdzie znajdziesz aktualną zagadkę filmową jest TUTAJ.

Wieczory filmowe poprowadzi Natalia Wójtowicz, którą Wasze dzieci mogą znać z Półkolonii oraz Obozów TUS, natomiast nasi dorośli niejednokrotnie mogli już ją poznać podczas naszych warsztatów psychologicznych.

Ze względu na pandemiczne realia, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby chętnych, w związku z czym liczba osób jest ograniczona. W celu zarezerwowania miejsca należy zakupić wejściówkę w cenie 10 zł. Wejściówkę znajdziesz TUTAJ.

wrzesień 2021
pon. wt. śr. czw pt. sob. niedz.
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Dodaj swój komentarz