Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia dzieci i młodzieży
  • Konsultacje psychodietetyczne
Godziny przyjęć:
  • poniedziałki 17:00 – 21:00
  • wtorki 17:00 – 21:00
  • czwartki 17:00 – 21:00
  • soboty 10:00 – 14:00
Terapia dzieci i młodzieży, Psychodietetyka

Melania Modzelewska

Jestem psycholożką, psychodietetyczką, arteterapeutką, trenerką oraz terapeutką TSR. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychodietetyczne, sesje terapeutyczne, ale również warsztaty grupowe i inne formy rozwojowe z zakresu psychoedukacji.

Podejście

W swojej pracy wykorzystuję podejście integratywne z naciskiem na psychologię pozytywną oraz poszukiwanie rozwiązań. Dodatkowo korzystam z różnych metod pracy z ciałem i oddechem, technik relaksacyjnych, a także elementów arteterapii. Szczególnie skupiam się na budowaniu samoświadomości, samoakceptacji oraz pozytywnego obrazu siebie.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam prowadząc liczne warsztaty oraz konsultacje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Odbywałam również roczne praktyki prowadząc zajęcia arterapeutyczne na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SZPZLO Warszawa-Ochota. Przez wiele lat pracowałam także jako asystentka badawcza, dzięki czemu posiadam głębokie zrozumienie procesu diagnozy zarówno od strony psychologicznej, jak i naukowej. Obecnie jestem w trakcie stażu klinicznego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic, Zaburzeń osobowości i odżywiania.

Wykształcenie 

W 2018 obroniłam tytuł magistra na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam również roczne studia podyplomowe na kierunku Arteterapia w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi (2017),  program seminaryjno-warsztatowy Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych na Uniwersytecie Warszawskim (2018), roczną Holistyczną Szkołę Trenerów (2019), kurs Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (2022) oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (2023). Oprócz tego regularnie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje biorąc udział w różnych formach rozwojowych i edukacyjnych.