Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia dorosłych
  • Terapia par i małżeństw
  • Terapia rodzin
  • Terapia uzależnień
Godziny przyjęć:
  • piątki 16:00 – 21:00
Terapia osób dorosłych, par i małżeństw, rodzin oraz terapia uzależnień

Robert Krawczyk

Psychoterapeuta w trakcie 5-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie, przygotowującego do certyfikatu Polskie Towarzystwo Psychiatrycznego.

Trener grupowego treningu umiejętności psychospołecznych, wiedzę zdobywał w Szkole Trenerów SIEĆ w ramach Akademii Terapii i Edukacji Psychologicznej pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Terapeuta uzależnień, ukończył Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie; odbył szkolenia dla terapeutów Programu Ograniczania Picia oraz terapii osób z uzależnieniami behawioralnymi.

Doświadczenie zdobywał prowadząc terapię indywidualną i grupową m.in. w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Pruszkowie, Dziennym Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Leczenia i Terapii Uzależnień Medi-Life oraz w gabinecie prywatnym. Odbył także staż kliniczny w Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Działdowie.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.