Zakres specjalizacji:
  • Indywidualna psychoterapia młodzieży
  • Indywidualna psychoterapia osób dorosłych
Godziny przyjęć:
  • wtorki 17:00 – 21:00
Terapia młodzieży i dorosłych

Beata Nartowska

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie certyfikowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT). Oferuje wsparcie psychologiczne osobom, które cierpią z powodu obniżonego nastroju, depresji, stanów lękowych lub objawów somatycznych. Pomoc uzyskasz także w przypadku kryzysów związanych ze stratą oraz trudnych relacji międzyludzkich.

Psychoterapię rozumie jako towarzyszenie drugiej osobie w odkrywaniu i lepszym poznaniu siebie. Wierzy w leczącą moc spotkania dwóch osób, spotkania Ja-Ty oraz w to, że każdy człowiek posiada potencjał do zaspokajania swoich potrzeb i rozwiązywania problemów. Docenia metody pracy z ciałem i wierzy, że harmonia pomiędzy umysłem, duchem i ciałem pozwala na świadome i szczęśliwe życie.

Stale rozwija swoje umiejętności psychoterapeutyczne, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii i samorozwoju. Doświadczenie zdobywała pracując z młodzieżą w fundacji „Opiekuńcze skrzydła” Joanny Radziwiłł.

Pracuje w zgodzie z Kodeksem Etyki Zawodowej EAGT i pozostaje pod opieką certyfikowanych superwizorów.